כתיבת קורות חיים באנגלית

כתיבת קורות חיים באנגלית נדרשת כאשר מועמד מעוניין להגיש מסמך קורות חיים לחברות גלובליות שלהן סניף בארץ, בעיקר בתחומי ההיי־טק והתעשייה. לרוב מדובר במשרות שהתפרסמו בשפה האנגלית, ונדרש לשלוח גם קורות בשפה האנגלית. סביר להניח שגם ריאיון העבודה הטלפוני או האישי יהיה בשפה זרה.

ידוע שכתיבה בשפה זרה, גם בעבור מי ששולט היטב בשפה, אינה משימה פשוטה כלל ויש סיכויי גדול מאוד לטעות בדקדוק ובניסוח. נוסף על כך, ברוב המקרים מדובר באנגלית מקצועית המלֻווה במילות מפתח ומונחים מקצועיים בשפה האנגלית, שלא תמיד ידועים למועמד.

לכן תמיד מומלץ לפנות לגורם מקצועי מהתחום שיבצע את העבודה בעבורכם בצורה הנכונה והאיכותית ביותר. קורות החיים בכל שפה שהיא הם הרושם הראשוני שלכם, וכידוע, יש רק הזדמנות אחת לרושם ראשוני.

אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי ומסור בכתיבת קורות חיים מקצועיים וממוקדי משרה לתחום שלכם בשפה האנגלית. אנו עובדים עם צוות מקצועי של מתרגמים לשפה האנגלית, בעלי ניסיון של עשרים שנה בתחום. ונדאג למקד את מסמך קורות החיים שלכם בצורה כזו שתגדיל את סיכויי הזימון שלכם לראיון עבודה.

איך התהליך עובד?

בעת בחירת החבילה הרלוונטית באתר והסדר התשלום, תתבקשו לצרף את קורות החיים הקיימים שלכם בשפה העברית אותם תרצו לתרגם.
לפני תחילת התהליך מומלץ לוודא כי קורות החיים שלכם ראויים ומותאמים למשרת היעד כך תחסכו זמן, כסף ועוגמת נפש. במידה וקורות החיים שלכם צריכים שדרוג אתם מוזמנים לפנות אלינו לצורך שידרוג קורות חיים.

את קורות החיים  תקבלו דוא"ל ובו קישור לטופס ממוחשב הבנוי מתשעה שלבים, בכל שלב תישאלו שאלות שונות ומגוונות. אנו ממליצים בחום רב להשקיע זמן ומחשבה ולענות על השאלות בקפדנות, כדי שנוכל לשלוף משם בתהליך בניית הפרופיל את המידע הרלוונטי בעבורכם. בטופס תמצאו גם תשובות לדוגמה, שיסייעו לכם בעת מילוי הטופס. בסיום מילוי הטופס תהיה לכם אפשרות לצרף מסמך קורות חיים קיים כדי שנוכל לדלות גם משם מידע רלוונטי. לאחר שליחת הטופס הממוחשב אנו ניצור עמכם קשר טלפוני כדי לאמת את הפרטים, להשלים פרטים חסרים, ולוודא שהכול ברור.

מיד לאחר ששלב איסוף הפרטים הושלם, נתחיל בבניית הכתיבה באנגלית. בכתיבת קורות החיים נתחשב בתחום שבחרתם להתמקד בו, ונדאג לשזור את מילות המפתח הרלוונטיות לתחומכם תוך התייחסות לניסיונכם בתחום, לרקע האקדמי שלכם, לשירות הצבאי ועוד. אנו נדאג שהמסמך יהיה מעוצב היטב ונעים לקריאה ועומד בנהלים והכללים המתאימים לשפה האנגלית.

הזמינו את השירות עכשיו!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן