כתיבת קורות חיים בעברית

קורות חיים הם הרושם הראשוני שאנו יוצרים על המעסיק, ואם הם אינם מנוסחים כהלכה הם עשויים לעכב את מציאת העבודה ללא קשר ליכולות והידע המקצועי שלנו. רבים לא יודעים זאת, אך הסינון הראשוני של קורות חיים מבוצע לרוב בחיפוש מילות מפתח מסוימות בעזרת סריקות ממוחשבות או בעזרת מנהלי השמה שמקדישים כעשר שניות בממוצע לכל טופס! לכן אנשים רבים המחפשים עבודה, אינם מקבלים זימון לראיונות עבודה. 

סיבה נוספת עשויה להיות שימוש בשפה לא תקנית, במונחים מקצועיים שגויים או לחלופין, כתיבה בשגיאות כתיב, לשון והגהה, שכמובן פוגעת ברושם הראשוני שקורות החיים יוצרים על המעסיק. קורות החיים חייבים גם להיות מעוצבים בצורה ברורה ונקייה כדי להקל את תהליך הקריאה וחיפוש הפרטים הרלוונטיים למעסיק במסמך. 

אצלנו תוכלו לקבל שירות מסור, מקצועי, קשוב ואדיב של כתיבת קורות חיים מקצועיים וממוקדי משרה לתחום שלכם. אנו יודעים למקד מסמך קורות חיים עבור משרה בצורה כזו שתגדיל את סיכויי הזימון לראיונות עבודה.

הצוות שלנו מורכב מעורכים וכותבים מקצועיים בשפות שונות ומעורכי לשון שעוברים על קורות החיים ומוודאים שאין בהם שגיאות לשון כאלה ואחרות.

איך התהליך עובד?

לאחר בחירת החבילה הרלוונטית בעבורכם באתר והסדר התשלום, תקבלו דוא"ל ובו אישור התשלום, הוראות להמשך התהליך, ותפסים מצורפים או שיחה טלפונית (בהתאם לחבילה הנרכשת). במידה ונשלח אליכם טופס למילוי, אנו ממליצים בחום רב להשקיע זמן ומחשבה ולענות על השאלות בקפדנות. זאת על מנת שנוכל לשלוף את המידע הרלוונטי ולהטמיע אותו בתהליך כתיבת קורות החיים ו/או בניית הפרופיל בLinked-in. לאחר שליחת הטופס הממוחשב אנו ניצור עמכם קשר טלפוני כדי לאמת את הפרטים, להשלים פרטים חסרים, ולוודא שהכול ברור.

מיד לאחר ששלב איסוף הפרטים הושלם, נתחיל בבניית הכתיבה בעברית. בכתיבת קורות החיים נתחשב בתחום שבחרתם להתמקד בו. אנו נדאג לשזור את המידע שאספנו תוך התייחסות לניסיונכם בתחום, לרקע האקדמי שלכם, לשירות הצבאי ועוד. אנו גם נדאג שהמסמך יהיה מעוצב היטב ונעים לקריאה

בסיום תהליך הכתיבה תקבלו מאתנו בדוא"ל סקיצה ראשונית של קורות החיים, לאישורכם. לאחר האישור, קורות החיים יעברו לעורך לשון מקצועי, שיעבור על המסמך ויתקן כל שגיאת לשון או הגהה שנפלה בתהליך הכתיבה. כך תוכלו להיות בטוחים שקורות החיים הסופיים שתקבלו מאתנו הם ממוקדים, מקצועיים ומנוסחים היטב. 

שירותים נוספים שלנו: כתיבת קורות חיים באנגליתבניית פרופיל לינקדאין

הזמינו את השירות עכשיו!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן