בניית פרופיל LinkedIn עסקי

עצמאי ? עסק ? חברה בע"מ ?

הרשת החברתית Linked-in (לינקדאין) זה המקום בשבילנו !

לינקדאין היא רשת חברתית אשר מתמקדת בשירותים בתחום התעסוקה. גיוס עובדים, פרסום משרות, שיווק וקידום עסקי הם רק חלק קטן ממה שלינקדאין מציעה ללקוחותיה העסקיים. לינקדאין נמצאת במגמת גדילה משמעותית, משמשת ככלי עסקי לכל דבר ועניין ונמנית עם הרשתות החברתיות הגדולות בתעשייה, בהן פייסבוק ואינסטגרם.

לקוחות פוטנציאלים, לידים, איתור עובדים מתוך מאגר איכותי, קידום עסקי, פרסום משרות. כל מה שעסק צריך נמצא בלינקדאין. כמו כן ניתן לפתוח חשבונות בתשלום אשר נותנים יתרונות אסטרטגיים בכל התחומים הנ"ל כאשר לינקדאין יוצרת תעדוף ונותנת יותר מידע ללקוחותיה המוגדרים כPremium.

אם ברשותכם עסק ועדיין אין לכם לינקדאין זה אומר שאתם נשארים מאחור.

שיווק דיגיטלי אוטנטי ובדגש על הרשתות החברתיות מגדיל את מאגר הלקוחות וכן יוצרת מגוון רחב של שיתופי פעולה עסקיים והזדמנויות כאלו ואחרות.

כיצד התהליך עובד ?

לאחר בחירת החבילה הרלוונטית בעבורכם באתר והסדר התשלום, תקבלו שיחת טלפון חוזרת (עד 24 שעות, למעט שבת) ובה נבין את צרכיכם לעומק. התהליך יתחלק ל3 שלבים מלאים אותם תוכלו לבחור לפי הצורך.

השלב הראשון:  בניית פרופיל לינקדאין עסקי מלא (לא Premium) והדרכה על אופן השימוש בו. כתיבת התוכן לעמוד תתבצע על ידי הלקוח ותוטמע על ידינו בצורה אסטטית ותוך סינון המידע הרלוונטי. (זו החבילה הבסיסית שנרכשה כאן באתר).

השלב השני: בניית תכנית שיווקית וכתיבת תוכן קבוע לפרסום. ותפעול החשבון.

השלב השלישי: רכישת חשבון פרימיום ושידרוג יכולות האיתור והשיווק בתוך הרשת.

עלות שלבים ב' וג' תסגר בהתאם לסדר גודל הפרוייקט ולפי הצעת מחיר מפורטת ולאחר פגישת היכרות.

הזמינו את השירות עכשיו!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן